Connect with us

Sport

Rakitic mbërrin në Paris

Published

on

Schengen Visa

Ivan Rakitic, së bashku me familjen e tij kanë mbërritur në Paris gjatë mbrëmjes së sotme, ndërsa kaq ka mjaftuar që të hapen të tjera intriga merkatoje.

Kjo pasi drejtuesit e Barcelonës e kanë theksuar gjithmonë se do të mirëprisnin një ofertë për mesfushorin kroat, ndërsa nga ana tjetër, Paris Saint Germain po kërkon përforcime në këtë repart.

Për më tepër, PSG dhe Barcelona janë në negociata edhe për kthimin në Katalonjë të brazilianit Neymar dhe mediat spanjolle kanë hedhur idenë e përfshirjes së Rakitiç, si pjesë e këtij operacioni./KlinaPress.com/

KESCO
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *