Connect with us

Rajoni

Rama e nis ditën me fjalët e profetit Muhamed

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm ka postuar në Facebook-un e tij fjalët e shenjta të Profetit Muhamed.

“Nuk ka gjë që peshon më shumë në peshoren e besimtarit në ditën e Kiametit, sesa sjellja e mirë”, thuhet në postimin e publikuar nga Rama./KlinaPress./