Connect with us

Sport

Reali e ka në tavolinë ofertën e PSG-së për Neymarin

Published

on

Pex Host Big

A do ta pranojë Reali këtë ofertë të PSG-së për Neymar?

Paris Saint Germian ka filluar ta favorizojë Real Madridin në lidhje me rastin Neymar.

Ylli brazilian duket i bindur për t’u larguar nga kryeqyteti i Francës, dhe dëshira e tij e madhe është rikthimi në La Liga, te Barcelona apo Real Madrid.

KESCO

Shkaku i raporteve jo të mira me Barcelonën, PSG po preferon një marrëveshje me skuadrën e Zinedine Zidane.

Në mediet franceze raportohet se PSG i ka kërkuar Real Madridit kartonët e Rapahel Varane dhe Vinicius Junior, në shkëmbim të Neymar, përcjell lajmi net.

Por, ‘Los Blancos’ ende nuk duken të gatshëm për të pranuar këtë ofertë, por deri në fund të afatit kalimtar, gjithçka mund të ndodhë./KlinaPress/