Connect with us

ShowBiz

Remzia ka dalur për shëtitje me vajzën e saj, me këtë stil po duken si të ishin motra

Published

on

remzia-ka-dalur-per-shetitje-me-vajzen-e-saj,-me-kete-stil-po-duken-si-te-ishin-motra
Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

KESCO

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj në shëtitje dhe po duken si të ishin motra./ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *