Connect with us

ShowBiz

Rina Balaj xhiron veten nga prapa në plazh, vë në dukje të pasmet e saj atraktive

Published

on

Princ Caffe Banners

Pas angazhimeve të shumta gjatë verës, reperja Rina Balaj duket se më në fund ka gjetur pak kohë pushime.

Ajo ka publikuar së fundmi një video mjaft atraktive për ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqet duke shëtitur në plazh.

KESCO

Teksa xhirohet nga prapa, Rina vë në pah figurën e saj trupore, në veçanti të pasmet atraktive.

E veshur në bikini dhe teksa ende përmes gurëve, reperja nga Istogu ngacmoi imagjinatën e fansave të saj përmes kësaj videoje.

Vëmendje të madhe së fundmi ka marrë edhe ndryshimi i saj i ri në pamje, pas ndryshimit të flokëve në ngjyrën blu të hapur.

Ajo është shquar gjithmonë për ndryshime të tilla të guximshme, teksa thuajse përgjatë gjithë verës ka rrëmbyer vëmendjen me flokët e saj të kuqe të ndezura. /KlinaPress/