Connect with us

Fun

Rita Ora joshëse në jahtin luksoz

Published

on

Shell Banners

Këngëtarja me origjinë shqiptare vuri në pah format e saj të bonifikuara trupore.

Ajo u fotografua në bordin e jahtit në brigjet e Porto Cervo, Sardenjë ndërsa shijonte rrezet e diellit dhe detin.

KESCO

Rita nisi udhëtimin në Itali javën e kaluar ku u pa në skenë duke performuar së bashku me Jess Glynne.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *