Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Rita Ora tregon tatuazhin e ri “Në një vendë të veçantë”

Published

on

ART MOTION

Rita Ora ka zbuluar edhe tatuazhin me të veçantë në trup. Bukuroshja shqiptare ka pa fund tatuazhe në gjithë trupin.

Së fundmi, ajo ka tërhequr buzën e saj duke zbuluar tatuazhin e përkohshëm në pjesën e brendshme të buzës.

Teksa po promovon projektin e saj më të ri “How to be lonely”, në mënyrë të pandalshme po bën thirrje që njerëzit të respektojnë udhëzimet dhe të qëndrojnë në shtëpi gjatë pandemisë./KlinaPress./

KESCO