Connect with us

Sport

Roma “dridh” Realin, po ia merr yllin e madh

Published

on

ART MOTION

Roma po interesohet gjithnjë e më shumë për sulmuesin e Real Madridit, Mariano Diaz, por shpresoj që ta marrë atë në huazim me mundësi për të blerë.

26-vjeçari luftoi për të luajtur sezonin e kaluar duke realizuar katër gola në 22 paraqitje konkurruese, përcjell KlinaPresss.

KESCO

Sipas La Gazzetta dello Sport dhe raporteve nga Spanja, Mariano Diaz mund të jetë zëvendësimi për Edin Dzeko sapo boshnjakët të transferohen në Inter./KlinaPress/