Connect with us

ShowBiz

Ronela Hajati e zjarrtë me bikini

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Këngëtarja Ronela Hajati është e njohur për format e saj të bëshme, dhe për linja mjaft sensuale.

Këtë të hënë ajo ka befasuar duke publikuar fotografi me bikini, dhe me një trup “bishë”.

KESCO

E kthyer në super formë, Ronela pozon me bikini tejet të vogla. Këto fotografi të sajat kanë marrë komente dhe pëlqime të shumta, duke u komplimentuar pa masë./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *