Connect with us

Sport

Rooney tradhton gruan, kapet mat me një brune

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Sërish probleme në jetën e Wayne Rooneyit.

Futbollisti i njohur, Wayne Rooney, është kapur ‘mat’ nga paparacët me një tjetër grua në krahë.

KESCO

Mediat e huaja bëjnë të ditur se pas 7 orësh festë Rooney u fotografua duke hyrë në ashensorin e hotelit me një vajzë brune. E gjitha kjo erdhi disa ditë pas humbjes 1-0 në qytetin kanadez, Vancouver ku po festonin.

Ai ka dalë me shokët dhe shihet duke pirë, në ndërkohë paparacët e kanë kapur në disa momente ku u shfaq tejet i afërt me këtë brune./KlinaPress/