Connect with us

ShowBiz

Rovena ndryshon pamje, nuk do ta njihni

Published

on

Shell Banners

Rovena qenka më e bukur me flokë të drejta.

Është karakterizuar gjithmonë për flokët e saj kaçurrele.

Rovena Stefa është këngëtarja e njohur nga Shqipëria, e cila ka një karrierë të bujshme muzikore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka realizuar projekte të shumta e videoklipe të veveçanta që janë pëlqyer shumë nga publiku.

KESCO
Megjithëse ka kaluar të 40-tat, këngëtarja po e mbanë veten, duke u kujdesur për linjat trupore dhe paraqitjet para publikut.

Ajo është dalluar gjithmonë për stilin unik dhe ndryshimet e mëdha në pamje.

Rovena njihet edhe për pozat joshëse dhe shpesh provokative që publikon në rrjetet sociale.

Por në imazhet e fundit ka preferuar të vishet dhe ti ndryshoj flokët.

Ngjyra e kaftë e flokët e drejta po rrinë aq mirë, duke e bërë të diket tjetër njeri. Mbase më mirë se kaçurrelet. Si mendoni?./KlinaPress./