Connect with us

ShowBiz

Roza Lati shfaqet s*ksi me bikini, poston pozat “hot” nga shtrati me… (FOTO)

Published

on

Shell Banners

Roza Lati është një nga vajzate showbizi-t shqiptar më të drejtpërdrejta. Ajo është gjithashtu edhe një nga moderatoret më të dashura për publikun, e si pasojë merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve me postimet apo deklaratat që bën.

Ditën e sotme, Roza ka kthyer të gjithë sytë nga vetja me një postim të bërë në rrjetin social “Instagram”.

Teksa te të famshmet e tjera shohim foto me bikini por të realizuara para se të izoloheshin në shtëpi nga koronavirusi, te Roza ndodh e kundërta.

KESCO

Moderatorja bukuroshe ka postuar disa foto ku shfaqet mjaft elegante e seksi me rroba banje. Ajo tregon se fotot janë realizuar pikërisht sot, pasi kishte vënë re se kishte dale dielli.

“Dita 16 e Karantines. Doli dielli nga ora 12:00 deri ne 14:00… Ne gocat e shpis morem rreze 🌞 Roza & Çaça Budalaça 💕”, shkruan Roza krahas fotove ku shfaqet me rroba banje në shtrat dhe me qenushen e saj./KlinaPress./