Connect with us

ShowBiz

Rudina Dembacaj tregon si është Marku në shtrat

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Që nga momenti që bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj, nuk është kursyer aspak të shprehë publikisht dashurinë për të.

Ndërsa këto ditë ndodhet në karantinë, Rudina, iu është përgjigjur ndjekësve në Instagram lidhur me shumë detaje mbi jetën private.

Një prej tyre ka shkuar më tej, duke e pyetur se si është Marku në shtrat, dhe Rudina është përgjigjur pa komplekse “Zjarr”.

KESCO

Po ashtu pyetjes nëse do të bëjë dasmë me bashkëjetuesin e saj, ajo ka thëenë se, “Po, një valle do e marrë kur të bëhem mbarë”.

Më herët Rudina, ka treguar se e bija Viktoria e thirrjet partnerin e saj “xhaxhi Maku”, ndërsa për këtë të fundit tregoi se ruan raporte të mira me ish-bashkëshortin e saj Aleksandër Varfaj./KlinaPress./