Connect with us

ShowBiz

Ryva Kajtazi publikon foto nga shtrati me barkun e fryrë, kjo është gjendja e saj

Published

on

GorenjeKosova

Ryva Kajtazi po feston sot ditëlindjen e 40-të.

Ajo sot përmes disa imazheve ka treguar se është shtatzënë në fëmijën e dytë, shkruan ORAinfo.

KESCO

Mësohet se Ryva së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtrirë dhe duket shumë e relaksuar./ORAinfo/