Connect with us

ShowBiz

Ryva ‘mahniti’ dasmorët, po shkëlqen në këtë fustan të kuq

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, përcjell KlinaPress.

KESCO

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku ka pas vetës shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një dasmë dhe me këtë fustan të kuq i mahniti të gjithë të pranishmit./KlinaPress/