Connect with us

ShowBiz

Ryva publikon foto joshëse nga shtrati, barku i saj i fryerë merr vëmendjen

Published

on

Shell Banners

Ryva Kajtazi po feston sot ditëlindjen e 40-të.

Ajo sot përmes disa imazheve ka treguar se është shtatzënë në fëmijën e dytë, shkruan ORAinfo.

Mësohet se Ryva së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.

KESCO

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e shtrirë dhe duket shumë e relaksuar.

Kaq joshëse po duket ajo, e shtatzënia duket se ja ka shtuar bukurinë Ryvës. /ORAinfo/