Connect with us

ShowBiz

Ryva vesh fustanin më të veçantë, kaq bukur duket

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Sa bukur po i rrin frizura e re Ryvës.

Ryva Kajtazi cilësohet si një ndër këngëtaret me bukuri natyrale që rrall kush e ka.

Ajo me paraqitjet e saj të veçanta vazhdon të qëndroj në krye të mediave rozë, shkruan “

Kosovarja.

KESCO

Ryva pasi që konsiderohet si një femër me stil unik, njihet edhe për ndryshime të shumta në fizikun e saj.

Këtë herë, në fotografinë që ka postuar ajo ka ndryshuar mënyrën e flokëve.

Me stilin e flokëve në mes, ajo duket tejet e lezetshme dhe e veçantë./KlinaPress./