Connect with us

ShowBiz

Sabiani sjell “Showbiz 2” me skena të nxehta, mungojnë Marseli dhe Shkëndije Mujaj

Published

on

GorenjeKosova

“Showbiz” i Sabianit ishte një ndër këngët që shumë shpejt mori vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë.

Këngëtari kishte bashkëpunuar me Marselin si dhe Shkëndije Mujajn, ku kjo e fundit u shfaq në skena të nxehta.

Kaçurreli gjatë ditës së sotme ka sjell “Showbiz 2”, por ka ardhur i vetçm dhe nuk ka bashkëpunuar me dyshen e lartcekur.

KESCO

E gjithë videoja është i mbushur me femra seksi që puthen e kërcejnë “twerk” nën ritmet e muzikës.

Nuk dihet përse Sabiani ka zgjedhur të vijë solo këtë herë, por pritet që kënga të jetë suksesi i tij i radhës.

Ndryshe, biondi do të sjell edhe këngë të tjera gjatë muajve të ardhshëm para fansave. /KlinaPress/