Connect with us

ShowBiz

Sabri Fejzullahu do t’i këndojë në dasmë, Blero ka disa fjalë për të

Published

on

ART MOTION

Tashmë çifti Blero dhe Afrona kanë filluar të zbulojnë të gjitha detajet e dasmës së tyre.

Dyshja kanë bërë të ditur se do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator, në një nga resortet më luksoze të Shëngjinit.

Blero së fundmi, ka treguar edhe këngëtarin të cilin e ka përzgjedhur për t’i argëtuar dasmorët, duke ia besuar këtë detyrë një prej kolegëve më të dashur të tij.

KESCO

Në një fotografi të publikuar në InstaStory, Blero është shfaqur krah Sabri Fejzullahut, të cilin e ka falënderuar për këtë angazhim.

Foto: Blero/InstaStory