Connect with us

ShowBiz

Sabriu me disa fjalë të mëdha për Ermalin në ditëlindjen e tij

Published

on

Schengen Visa

Ermali sot feston ditëlindjen, Sabriu me fjalë të mëdha për të.

Sot këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen. Artisti po mbush 31 vjet.

E në këtë ditë të veçantë për të, babai i tij , këngëtari Sabri Fejzullahu e ka uruar me fjalët më të mira. Ai ka shprehur krenarinë për të birin duke i uruar atij suksese në të ardhmen.

“Krenaria jem , drite e syve te mi. Me Ty mburem se je artist i madh dhe je burre i vertet i fjales e beses.Kurr mos tu ndalt suksesi si Artist , dhe ska me tu ndal kurr se Ti e don kangen , ke linde artist. I bofsh 100 ishalla Zot , me shendet me pune me dashni e suksese dhe vetem suksese.Baba Sabri.”, ka shkruar Sabriu në Facebook.

KESCO
Ermali konsiderohet si një prej këngëtarëve më të sukseshëm dhe të kërkuar të tregut aktual muzikor.

Artisti është baba i tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave, ndërsa është në pritje edhe të fëmiut të katërt e cila po ashtu është vajzë./KlinaPress/