Connect with us

ShowBiz

Sellma jep lajmin e madh për terminet e nuseve për frizura

Published

on

COVID-19

Koronavirusi ka bërë që shumë data të dasmave të shtyhen.

Pas shpërthimit të koronavirusit në Kosovë, Qeveria ka lëshuar vendim që të mbyllen një pjesë e madhe e lokaleve, dhe të punojnë nga shtëpia.

Fatkeqësisht, duhej të mbyllej edhe lokali i grimeres së njohur shqiptare, Sellmës.

KESCO

E nuset i ka kapur paniku se çfarë do ndodhë me terminet verore të dasmave të tyre.

Por Sellma i ka qetësuar me përgjigje, duke i thënë që terminet mund të shtyhen, për shkak të pandemisë Covid-19./KlinaPress./