Connect with us

Sport

Shënohen dy gola të shpejtë në derbin, Llapi – Feronikeli

Published

on

SIGMA Banners

Llapi dhe Feronikeli po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 18-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë janë realizuar dy gola të shpejtë.

Të parën kaluan në epërsi vendasit me golin e realizuar nga Ersil Ymeraj në minutën e 13’, ndërsa pas 5 minutave ‘industrialistët’ e barazuan rezultatin 1-1 me anë të Ilir Berishës./KlinaPress./

KESCO