Connect with us

Sport

Shënohet supergol në takimin, Chelsea – Tottenham (VIDEO)

Published

on

GorenjeKosova

Chelsea dhe Tottenhami po luajnë momentalisht në kuadër të javës së 27-të në Premeirligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në ‘Stamford Bridge’ në Londër, skuadra e Chelseas ka kaluar në avantazh në minutën e 15’.

Golin për ‘Blutë nga Londra’ e ka realizuar Olivier Giroud.

KESCO

Francezi shënoi një gol të bukur pas dy tentimeve./KlinaPress./