Connect with us

ShowBiz

Shkenda Dubova shfaqet topless, çmend fansat

Published

on

ART MOTION

Këngëtarja Shkenda Dubova, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e saj në Instagram.Ajo ka zgjedhur që ta ‘ndez’ rrjetin duke i hequr të gjitha në pjesën e sipërme.“Linjat e suksesit”, ka shkruar ajo pranë postimit ku duket mjaft tërheqëse.

Shkenda nuk e ka aspak problem të shfaqet e tillë dhe kjo nuk është hera e parë që ka pozuar e zhveshur./KlinaPress./

 

KESCO