Connect with us

Titujt Kryesorë

Shkurta sapo doli nga salloni i Njomzës, e ka bërë të duket si ‘kukull’

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live, shkruan KlinaPress.

Ndonëse është shumë e angazhuar me këngë, mbrëmje e koncerte, Shkurta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

KESCO

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet qe sapo ka dal nga frizerka.

Ajo është rregulluar nga duart e vajzës së Shyhrete Behlulit, Njomzës.

Me këtë pamje, Shkurta po duket tamam si kukull./KlinaPress/