Connect with us

ShowBiz

Shkurte Fejza ka nipa shumë, ja sa i janë rritur

Published

on

PEX HOST 728×90

Këta tre nipat e Shkurte Fejzës.

Është e njohur për paraqitjet e saja të veçanta, zë të artë dhe një zonjë shumë e kulturuar

Flasim për këngëtaren e njohur Shkurte Fejzën , karriera e të cilës flet më shumë se fjalët, pikërisht për faktin se ajo filloi që nga viti 1975, shkruan Kosovarja.

KESCO

Këngët e Shkurtës janë ato që edhe nëse datojnë që nga vitet e ’80 ta ,kohën kur e arriti popullaritetin janë ende të dëgjueshme dhe të pranueshme për publikun e saj besnik.

Krahas Shkurtes nuk u ka munguar vëmendja nga mediat as familjarëve të saj, vajzave, motrave, resë apo kushdo qoftë.

E sonte ndryshe prej herave tjera këngëtarja e njohur ka vendosur që për herë të parë të na prezantoj me nipat e saj të cilat u quan edhe i bukurosha./KlinaPress/