Connect with us

ShowBiz

Shpërthen’ Tuna, kështu ekspozon trupin

Published

on

Pex Host Big

Tuna në bikini, zbulon më shumë se që duhet.

Tuna ka bërë goditjen e radhës me foton e fundit.

KESCO

Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet.

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk dhe minuta më parë la publikuar një fotografi ku në plan të parë vë të pasmet dhe një pjesë të gjoksit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *