Connect with us

Kulturë

Shtyhet premiera e filmit të ri për James Bond

Published

on

Schengen Visa

Producentët kanë shtyrë datën e premierës së filmit ‘No Time to Die’ nga prilli në nëntor pas “një vlerësimi të kujdesshëm të tregut global të kinemasë”.

Njoftimi vjen dy ditë pasi themeluesit e dy faqeve të fansave thirrën në studion e filmit për të shtyrë premierën.

Premiera do të shfaqet në Britaninë e Madhe më 12 nëntor dhe SHBA më 25 nëntor.

KESCO

‘No Time to Die’ është filmi i fundit ku Daniel Craig interpreton James Bond. Filmi është dashur të shfaqej në kinema më 3 prill. /Gazeta Sinjali/