Connect with us

ShowBiz

Shyhretja me urimin më të veçantë për ditëlindjen e Matinit

Published

on

Schengen Visa

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Shyhrete Behluli u bë pjesë e skenës muzikore para shumë vitesh dhe që nga atëherë është shumë e përfolur në publik, përcjell KlinaPress.

KESCO

Shumë e përfolur është edhe familja e saj e madhe.

Sot, nip ii saj, Matini feston ditëlindjen e Shyhretja ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar atë./KlinaPress/