Connect with us

ShowBiz

Shyhretja ndryshon stilin e flokëve gjatë kohës së karantinës, Engji ia zbulon ‘sekretin’

Published

on

COVID-19

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

KESCO

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Gresën dhe Shyhreten.

Ajo që bie në sy janë flokët kaqurrela të Shyhretës, të cilën prej kohësh nuk e kemi parë me një stil të tillë./ORAinfo/