Connect with us

ShowBiz

Shyhretja tregohet romantik, zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar bashkëshortin

Published

on

Pex Host Big

Shyhrete Behluli zgjedh fjalët më të ëmbla për ta uruar bashkëshortin.

Shyhrete Behluli e ka uruar me fjalë zemre bashkëshortin.

Në familjen e Shyhrete Behlulit sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi net.

Bashkëshorti i Shyhretes, Luani sot feston ditëlindjen, me këtë rast nuk kanë munguar urimet nga familjarët.

KESCO
Urimin më të veçantë, ai e mori nga bashkëshortja, e cila u bë romantike duke e uruar me fjalë zemre.

“Urime ditelindjen ty dashuria ime, dhe bashkudhetari i jetes sime.

Paq shendet dhe lumturi!”, ka shkruar Shyhretja.

Këtij urimi, Shyhrete Behluli ia ka shtuar edhe një fotografi të realizuar disa vite më parë./KlinaPress/