Connect with us

ShowBiz

Si dy shoqe, Engji e Shyhretja befasojnë me veshjen kur dalin bashkë për të shëtitë në Gjermani

Published

on

Princ Caffe Banners

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha Salihu janë figurat më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Dukja e tyre merr gjithmonë vëmendje të madhe dhe diskutohet shumë në media, përcjell ORAinfo

Ato se fundmi po qëndrojnë në një turne në Gjermani, ku po i argëtojnë shqiptarët me zërin e tyre.

KESCO

Nënë e bijë kohën e lirë po e shfrytëzojnë që të relaksohen duke vizituar qytetet e ndryshme në Gjermani.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Engji dhe Shyhretja shfaqen duke shëtitur rrgëve të Gjermanisë.

Të veshura me shumë stil, ato po shkëlqejnë pranjë njëra-tjetrë. /KlinaPress./