Connect with us

ShowBiz

Sinan Vllasaliu dikur edhe futbollist!

Published

on

Princ Caffe Banners

Sinan Vllasaliu ka vite që merret me muzikë, dhe këngët e tij padyshim dëgjohen kudo që ka shqiptarë.

Si shumë nga kolegët e tij, të cilët hapën arkivat në këto ditë izolimi, edhe Sinani ishte pjesë e tyre.

Ai ka befasuar të gjithë me postimin e fundit të bërë në Instagram.

KESCO

Sinani me ndjekësit e tij ndau një imazh nga koha kur ishte një futbollist gjë që pak vetë e dinin rreth tij.

“Kur corona nuk ka qen virus” ishte mbishkrimi i Sinanit./KlinaPress./