Edhe pse për një kohë është spekuluar se ka filluar një lidhje të re, duket se kjo gjë është e vërtetë.

Bëhet fjalë për Jonida Maliqin, e cila për një kohë të gjatë mohonte të jetë në lidhje me Romeo Veshajn.

Por, duket se gjithçka kanë vendosur që të ta zyrtarizojnë përmes një shou televiziv teksa kanë shkëmbyer puthje live në emision.

KESCO

Por, jo vetëm kaq pasi në të njëjtin program romancën e tyre e kanë zbuluar edhe moderatoja, Bora Zemani me vëllanë e Romeos, Donaldin.

Duket se protagonistët janë siguruar që të marrin gjithë vëmendjen në nisje të programit përmes konfirmimit në emision të raporteve personale.

Ndryshe Romeo dhe Doanldi janë kërcimtar profesionist dhe shpesh paraqiten në video projekte muzikore të këngëtarëve. /KlinaPress/