Connect with us

Kulturë

“STUPCAT” SJELLIN “EKZORCISTI” – VEDATI SI “SHËRUES I SHPIRTRAVE”, MENSURI E OSMANI SHFAQEN SI KLIENT

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Stupcat po vazhdojnë të sjellin skeçe të reja që për tematikë kanë jetën e përditshme të shqiptarëve.

“Super Ekzorcisti” është episodi i ri i grupit të humorit, në një seri prej disa që do të dalin gjatë javëve në vazhdim.

KESCO

Osman Azemi, Mensur Safqiu dhe Vedat Bajrami edhe këtë herë vijnë me role të reja dhe mjaft të veçanta, ku flasin për aktualitetin e ditëve të sotme.

Vedat shfaqet si falltar si dhe “mjek popullor” për shërimin e shpirtrave, teksa dyshja tjetër si klient të tij.

Më regji të Genc Berishës dhe skenar të vetë aktorëve, këto skeçe po priten mjaft mirë nga publiku dhe fansat e shumtë të tyre, të cilët mezi prisnin rikthimin e grupit.

Për më tepër shikojeni videon e mëposhtme. 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *