Connect with us

ShowBiz

Surprizat nga Luana Vjollca nuk kanë fund, për çfarë bëhet fjalë këtë herë?

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Luana Vjollca duket se nuk ka ndërmend të ndalojë së na surprizuari.

Pasi na njohu me skenën gjigante të emisionit më të suksesshëm “dating” në botë që do të nisë së shpejti në Top Channel “Take Me Out Albania”, nën drejtimin dhe autorësinë e plotë të saj, moderatorja bukuroshe ka rezervuar ende të tjera të papritura.

Përmes një fotoje portret të publikuar në Instagram, Luana ka “ndezur” kureshtjen e të gjithëve.

KESCO

Ajo shfaqet tepër sensuale e veshur me doreza të zeza e me flokë brunë. “Shhh”, shkruan Luana në postim.

Këngë e re, promo e programit më të ri, apo set fotografik? Kjo mbetet për t’u zbuluar./KlinaPress./