Connect with us

Sport

Takimi në Monaco mund të zhbllokojë transferimin e Neymarit te Barcelona

Published

on

ART MOTION

Paris Saint-Germain dhe Barcelona planifikojnë të bisedojnë mes vete për transferimin e Neymarit gjatë takimit të tyre në Monaco.

E enjtja mund të dëshmohet si një ditë vendimtare në sagën e transferimit të Neymar.

Sipas gazetës katalunase Sport, e gjithë kjo mund të ndodh pasi Barcelona dhe Paris Saint-Germain planifikojnë një samit në Monaco.

KESCO

Ivan Rakitic dhe Ousmane Dembele ende mund të përfshiheshin në marrëveshje, pasi dy lojtarë janë aprovuar nga PSG, ndërsa ka mbetur vetëm vendimi i lojtarëve. /KlinaPress/