Connect with us

ShowBiz

Tani e bukur, por shikoni si dukej motra e Bleros vite më parë

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Këngëtari i mirënjohur, Blero po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurit.

Është jeta e tij private krahas asaj muzikore që e bën atë tejet të komentuar në publik dhe në qendër të medieve rozë, shkruan KlinaPress.

KESCO

Po aq i përfolur sa ai është edhe motra e tij, Tina.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto të cilën duket se e ka bërë para disa vitesh.

Tina në këtë foto po duket shumë ndryshe./KlinaPress/