Connect with us

ShowBiz

Tavolina e mbushur me mijëra euro, Françeska Jaçe mbulon me para “sheikun” (FOTO)

Published

on

GorenjeKosova

Përmes postimeve në “Instastory”, Françeska Jaçe, ka zbuluar se babai i saj ka festuar ditëlindjen. Ish-banorja e “Big Brother” e quan të atin “sheik” dhe ka publikuar një foto të tij, teksa e uron për ditën e tij të veçantë.

Ndërkohë në një tjetër postim, Françeska ka publikuar mijëra euro të ndara në prerje 500-she, 200-she dhe 100-she.

Modelja ka zbuluar se duke qenë se nuk i kishin përgatitur tortën babait, kanë vendosur që ta kompensojnë në një tjetër mënyrë, pra duke i dhënë para./KlinaPress./

KESCO