Connect with us

ShowBiz

Tayna natë romantike në karantinë

Published

on

SIGMA Banners

Tayna mbetet një nga artistet më përfolura, jo vetëm për shkak të karrierës, por edhe jetës së saj private.
Reperja e njohur, ka disa ditë që po qëndron në shtëpinë e saj në Prizren, si masë parandaluese ndaj pandemisë.

Njëjtë siç po veprojnë të gjithë, edhe Tayna përditshmërinë e saj në karantinë po e tregon përmes videove dhe fotografive të ndryshme në rrjetet sociale.

Mbrëmë Tayna është kujdesur që rreth vetës të ketë një ambient romantik, teksa shihen disa qirinj të vendosur në dhomën e saj.

KESCO

Ndryshe, Tayna ditë më parë publikoj një “Freestyle” në Instagram që u prit mirë nga adhuruesit./Indeksonline/