Connect with us

ShowBiz

Tayna vjen atraktive në të kuqe

Published

on

GorenjeKosova

Krahas të qenit këngëtare e suksesshme, Tayna është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku ndan imazhe të ndryshme për fansat e saj.

Ajo është shumë afër që të arrijë një milion ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë që i publikon thuajse gjithmonë tërheqin vëmendje.

Gjatë të dielës, reperja e ka publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar me një fustan të kuqe që tregon pjesë të fizikut të saj, ndërsa brenda disa minutash ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

KESCO

Në profilin e Taynas nuk mungojnë edhe fotografi dhe video nga koncertet e shumta që ka mbajtur gjatë këtij sezoni.

Ndryshe, “Caliente” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të Doruntina Shalës që numëron 15 milionë shikime në YouTube. /KlinaPress/