Connect with us

Sport

Të gjithë e prisnin, më në fund Neymar jep lajmin e rëndësishëm

Published

on

Pex Host Big

Duket se Neymar do të mbetët tek PSG.

Ylli brazilian, Neymar JR, është emri që po tërheq vëmendjen më të madhe, pasi lidhet me një rikthim tek skuadra e Barcelonës.

Lojtari i PSG ka qenë çështja e diskutimeve të shumta mes Barcelonës dhe PSG në muajt e fundit, por një marrëveshje për rikthimin e tij në ‘Camp Nou’ duket se nuk është arritur.

Raportimet e fundit [Goal], bëjnë të ditur se Neymar ka njoftuar shokët e skuadrës tek PSG që do të qëndrojë tek PSG.

KESCO
Barcelona nuk pritet që të bëjë ndonjë tentim tjetër për rikthimin e lojtarit.

Oferta e fundit e kampionëve të La Liga përfshinte Ivan Rakitic, Ousmane Dembele, Todibo dhe 130 milionë euro./KlinaPress/