Connect with us

ShowBiz

Të pasmet e të dashurës së Ronaldos çmendin rrjetin (FOTO)

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Georgina Rodriguez është një prej femrave që ka një fizik për t’u pasur zili. Së fundmi, e dashura e Ronaldos ka publikuar disa foto, ku vë në pah format e saj bombastike.

Ylli shfaqet më provokuese së kurrë, teksa ekspozon të pasmet.

Ajo dhe Ronaldo njihen si “fanatikë” të palestrës dhe kalojnë kohë të madhe duke ushtruar, gjë që tregohet me format e tyre të përsosura trupore./KlinaPress./

KESCO