Connect with us

Lajme

Të rinjtë e AAK-së me aksion për mbrojtjen e taksës 100 % (FOTO)

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Aleanca e të Rinjve të Kosovës ka zhvilluar një aksion simbolik para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës me moton “Na ktheni të zhdukurit jo mallrat serbe”.

Ky aksion nga të rinjtë e AAK-së po bëhet për të bërë thirrje që taksa prej 100 % për produktet serbe dhe boshnjake të mos largohet./KlinaPress./

KESCO