Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Tërësisht të zhveshura, dy shoqet nuk i lënë vend imagjinatës me format bombastike

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Demi Rose nuk di të ndalet përsa u përket pozave shumë provokuese. Ajo njihet për fotot seksi në profilin e saj në “Instagram”, ku ka arritur që të mbledhë13.4 milionë ndjekës.

Një ditë më parë, modelja britanike ka postuar një foto që nuk i ka lënë vend imagjinatës së fansave të saj.

Në pozën në fjalë, 24-vjeçarja shfaqet së bashku me një shoqe të saj të njohur, Kinsey, tërësisht të zhveshura.

KESCO

Dy vajzat me forma bombastike janë të shtrira duke marrë rreze dielli dhe në pah kanë vendosur të pasmet. “Partneja e karantinës”, shkruan Demi në foton që menjëherë mori mijëra pëlqime dhe komente./KlinaPress./