Connect with us

Lajme

Tetë të infektuarit e fundit me koronavirus në Kosovë janë nga këto komuna

Published

on

Shell Banners

Sot janë konfirmuar edhe tetë raste të reja të infektuara me COVID-19 në Kosovë.

Sic njofton IKSHPK, rastet e konfirmuara pozitive janë raste kontakti prej të cilëve 4 raste janë me vendbanim në fshatin Domanek- Malishevë, 3 raste me vendbanim në Prishtinë dhe 1 rast me vendbanim në fshatin Studime e ulët-Vushtrri./KlinaPress./