Connect with us

ShowBiz

Tuna në bikini, zbulon më shumë se që duhet

Published

on

Princ Caffe Banners

Tuna ka bërë goditjen e radhës me foton e fundit.

Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet.

KESCO

Këngëtarja është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk dhe minuta më parë la publikuar një fotografi ku në plan të parë vë të pasmet dhe një pjesë të gjoksit. /KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *