Connect with us

ShowBiz

Tuna sërish në pushime, vë në pah figurën trupore në imazhet e reja

Published

on

Pex Host Big

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, është duke i shijuar disa ditë të mira pushimi pas angazhimeve të shumta që kishte këtë verë. 

Biondja, e cila në fillim të muajit korrik ishte në pushime me djalin në Turqi, këtë herë ajo është e shoqëruar nga një mike e saj.

Duke qenë se është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, 34-vjeçarja ka publikuar një sërë imazhesh atraktive.

KESCO

Tuna Sejdi/Foto: Instagram

Teksa në njërën prej fotografive e publikon pamjen e mahnitshme, në të tjerat Tuna ka vënë në pah fizikun joshës, linjat e së cilës janë për t’u pasur zili.

Gjithashtu, artistja Sejdi u kthye me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore pas një kohe të gjatë. /KlinaPress/

Tuna Sejdi/Foto: Instagram