Connect with us

ShowBiz

Tunën e ka bërë grimerja ‘kukull’, do ta ‘shkrijë’ Patrisin’ me këtë pamje

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan KlinaPress.

KESCO

Tuna është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar e veshur kaq bukur e me këtë pamje do ta shkrijë burrin e saj./KlinaPress/