Connect with us

Sport

Tyson Fury dhe Deontay Wilder tallen sikur fëmijë me njëri tjetrin

Published

on

PEX HOST 728×90

Tyson Fury dhe Deontay Wilder kanë vazhduar talljet me njëri tjetrin edhe para matjeve zyrtare të peshave.

Në një video të publikuar shihen dy boksierët, duke bërë veprime të pahijshme.

Ku Fury i imitonte veprimet e Wilderit dhe e përqeshte atë.

KESCO

Kjo ndeshje sipas orës sonë lokale pritet të zhvillohet rreth orës 6 të mëngjesit, ndeshje kjo e cila pritet të jetë mjaftë dramatike.

Po ashtu në ndeshja e kaluar në mes këtyre boksierëve kishte përfunduar me barazim./KlinaPress./

Michael Benson@MichaelBensonn

🤣😘 Tyson Fury realises he and Deontay Wilder are both watching each other live on the cameras backstage and so uses it to mock him…

[📽️ @PremierBoxing / @TRBoxing]

Embedded video

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *